Lajm i dhimbshëm: Ndërroi jetë në moshë të re mërgimtari nga Sllupçani në Austri

INA
INA

26/12/2023

Me pikëllim të madh është përhapur lajmi i kobshëm për ndarjen nga jeta të Agron Eminit nga Sllupçani me punë të përkohshme në St. Polten të Austrisë, shkruan Open-TV.

Fjalët e duhura është e vështirë për t’u gjetur në këtë moment, pasi largimi i Agronit nga jeta në moshën 36-vjeçare është i rëndë për t’i bërë ballë. Ai ndërroi jetë, pas një sëmundje të rëndë disajavore.

Varrimi i tij do të bëhet në vendlindjen e tij në Sllupçan të komunës së Likovës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ziadin sela

Sela për Kurtin: I kam dalë borxh!/ Kam dhënë kontribut modest që ai të jetë sot kryeministër

Screenshot_2024-02-29-20-47-04-453_com.facebook.katana-edit

Dr. Ilir Vela i bashkangjitet Aleancës për Shqiptarët

tv-media-radiodifuzion

Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

zgjedhje maqedoni

Partitë për zgjedhje do të reklamohen në 249 portale, 37 televizione dhe 35 radio

asdren shkupi besa

Kasami prezanton aderimin e radhës në BESA

instituti-arben-xhaferi

(VIDEO) Instituti “Arben Xhaferi” instalon barometrin e përfaqësimit të drejtë

ahmeti zaev kovacevski

BDI a e mashtroi LSDM-në për “Frontin Europian”? (VIDEO)

talat xhaferi edi rama

Xhaferi: Plani i rritjes kyçe për anëtarësimin e përshpejtuar në BE

kovacevski

Kovaçevski premton rroga minimale nga 600 euro dhe rroga mesatare nga 1000 euro

INFO

NA NDIQ