Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

Picture of ina-online
ina-online

01/10/2023

Granada do të sfidojë Almerian në ndeshjen e vlefshme për javën e 8-të të La Liga-s. Ndërkohë klubi ka publikuar emrat e të gjithë futbollistëve të grumbulluar për këtë sfidë.

Në sy bie edhe përfshirja e sulmuesit të Kombëtares kuqezi, Myrto Uzuni. Mendohej se ai do të qëndronte jashtë fushave për një kohë të gjatë pas dëmtimit në ndeshjen ndaj Betis, por është grumbulluar në listën e Granandës.

Ky është një lajm i mirë, si për beratasin, ashtu edhe për Shqipërinë në prag të ndeshjes me Çekinë, që do të luhet më 12 tetor në “Air Albania” dhe mund të jetë përcaktuese sa i përket kualifikimit në “Euro2024”.

TË FUNDIT
8 orë
Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë
19 orë
Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies
19 orë
Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?
19 orë
EURO 2024: Disa fakte për Kampionatin Evropian në Gjermani
19 orë
Guardiola: Këto janë shtetet favorite në EURO 2024

ME TE LEXUARA

19 orë
Kombëtarja “top”, asnjë kuqezi s’ka lëndime
19 orë
Guardiola: Këto janë shtetet favorite në EURO 2024
19 orë
EURO 2024: Disa fakte për Kampionatin Evropian në Gjermani
19 orë
Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?
19 orë
Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies
8 orë
Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë

LEXO MË SHUMË

kombetarja

Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë

belingam real madrid

Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies

CHelsea

Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?

euro 2024 gjermani

EURO 2024: Disa fakte për Kampionatin Evropian në Gjermani

Pep Guardiola

Guardiola: Këto janë shtetet favorite në EURO 2024

kombetarja-768x486

Kombëtarja “top”, asnjë kuqezi s’ka lëndime

struga trim lum

Skuadra strugane me përforcim të radhës

kombetarja ivan balliu

Mediet italiane zbulojnë lojtarin më të rëndësishëm te Shqipëria, Italia, Spanja dhe Kroacia

shqiperia euro 2024

Çka do të ndodhë nëse ekipet përfundojnë me pikë të njëjta në Euro 2024?

INFO

NA NDIQ