Lajm i mirë për Ramadanin, vjen oferta e gjigantit italian

Picture of ina-online
ina-online

20/06/2024

Ylber Ramadani është një nga lojtarët titullarë të Kombëtares në Euro 2024. Mesfushori është një pikë kyçe në formacionin e Sylvinhos, teksa paraqitjet e tij në dy sfidat e para në Euro 2024 kanë marrë vëmendjen e gjigantëve italianë.

Kështu sipas mediave italiane bëhet me dije se Napoli kërkon të përforcojë mesfushën dhe është gati për transferimin e Ramadanit. Karakateristikat e tij pëlqehen shumë nga Antonio Conte, i cili e kërkon me çdo kusht në ekip për sezonin e ri. Pëër këtë drejtuesit janë vëmë menjëherë në lëvizje dhe tashmë po mentojnë për transferimin e tij në Napoli.

Kujtojmë se aktualisht 28-vjeçari ka kontratë të vlefshme me Leçen deri në qershor të vitit 2026, ndërsa u transferua në Serie A në verën e vitit të kaluar. Në sezonin e parë të tij te Leçe, mesfushori i Kombëtares ka shënuar 1 gol në 38 ndeshje.

TË FUNDIT
8 orë
UEFA/ Goli i Lamine Yamal kundër Francës, më i bukuri i Euro 2024, Shaqiri i treti
8 orë
Bayern Munich, Dani Olmo plani B për sulmin: klauzola skadon për katër ditë…
8 orë
Bellingham pas finales së humbur: Kërkojmë falje, jam i bindur që një ditë do e fitojmë atë trofe
8 orë
Roma pranë dy goditjeve të mëdha në sulm
8 orë
Ten Hag me vetëbesim të madh: Mund ta mposhtim secilën skuadër

ME TE LEXUARA

8 orë
Bellingham pas finales së humbur: Kërkojmë falje, jam i bindur që një ditë do e fitojmë atë trofe
8 orë
Bayern Munich, Dani Olmo plani B për sulmin: klauzola skadon për katër ditë…
8 orë
UEFA/ Goli i Lamine Yamal kundër Francës, më i bukuri i Euro 2024, Shaqiri i treti
1 ditë
Granit Xhaka pjesë e listës favorite për ta fituar Topin e Artë
1 ditë
Mbappe sot do të prezantohet si futbollist i Real Madridit
1 ditë
Gareth Southgate nuk do të jetë trajner i Anglisë, jep dorëheqjen
1 ditë
Mbappe: Kam fjetur shumë vite duke ëndërruar për Real Madridin dhe tani… është realitet
9 orë
Nations League/ Dalin në shitje biletat për ndeshjen e 10 shtatorit, Shqipëri-Gjeorgji
8 orë
Ten Hag me vetëbesim të madh: Mund ta mposhtim secilën skuadër

LEXO MË SHUMË

lamine yamal

UEFA/ Goli i Lamine Yamal kundër Francës, më i bukuri i Euro 2024, Shaqiri i treti

dani olmo

Bayern Munich, Dani Olmo plani B për sulmin: klauzola skadon për katër ditë…

belingam anglia

Bellingham pas finales së humbur: Kërkojmë falje, jam i bindur që një ditë do e fitojmë atë trofe

Roma-1

Roma pranë dy goditjeve të mëdha në sulm

ten hag manchester united

Ten Hag me vetëbesim të madh: Mund ta mposhtim secilën skuadër

kombetarja-kuq-e-zi

Nations League/ Dalin në shitje biletat për ndeshjen e 10 shtatorit, Shqipëri-Gjeorgji

Mbappe

Mbappe: Kam fjetur shumë vite duke ëndërruar për Real Madridin dhe tani… është realitet

southgate

Gareth Southgate nuk do të jetë trajner i Anglisë, jep dorëheqjen

mbape real

Mbappe sot do të prezantohet si futbollist i Real Madridit

INFO

NA NDIQ