Lajme të këqia për Realin, lëndohet mesfushori spanjoll

ina-online
ina-online

13 Korrik, 2023

Më 10 korrik ‘Mbretërit’ janë rikthyer në stërvitje para-sezonale. Në ‘Valdebebas’ kanë marrë pjesë shumë lojtarë, në mesin e tyre edhe nënshkrimet e reja.

Ndërsa, sot ka qenë dita e tretë e stërvitjes, e cila nuk shkoi mirë për Seballosin. Spanjolli pësoi lëndim në tendinën e kofshës së djathtë.

“Pas testeve të kryera te Dani Seballos nga Shërbimet Mjekësore të Real Madridit, ai është diagnostikuar me një dëmtim në tendinën distale në kofshën e djathtë. Rikuperimi i tij do të vlerësohet”, thuhej në raportin e ekipit.

Ai pritet të jetë jashtë për ndeshjet e para-sezonit dhe fillimin e La Ligës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

montella

Montella, trajneri i ri i kombëtares së Turqisë

rumani huligan kosove

Media hungareze thumbon rumunët për Kosovën

kombetarja fitore shqiperi

Fitorja ndaj polakëve e ngjit tri vende Shqipërinë

xherdan shaqiri

I ndodhi e papritura Xherdan Shaqirit

inzaghi

Inzagi del në mbrojtje të Asllanit: Do të bëja sërish zgjedhjet e fillimit

uefa

UEFA dënon ashpër FSHF, shkak janë fizhekzjarret ndaj Polonisë

Amir-Rrahmani-600x360-1

Amir Rrahmani u detyrua ta lëshoj fushën i lënduar

CHelsea

Pronarët e Chelseat duan të përgjysmojnë shpenzimet e pagave në ekip

Hakim-Ziyech

Hakimi nuk ka dyshime për “yllin” e futbollit që meriton Topin e Artë

INFO

NA NDIQ