“Lajme të mira nga Madridi, Spanja gati të njoh Kosovën”

Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/05/2023

Analisti Ben Andoni është shprehur se do të ketë lajme të mira nga Spanja për njohjen e Kosovës si shtet i pavarur.

I ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, shtoi se serbët duhet t’i kesh sërish frikë sepse po mendojnë një plan tjetër për të fituar.

“Do kemi lajme të mira nga Spanja për Kosovën.

Vuçiç po i shikon me shumë të drejtë këto. Por serbët duhet ti kesh sërish frikë se po mendojnë një plan tjetër për të fituar”- tha ai.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Instituti “Arben Xhaferi”: Bujar Osmani ka shkelur ligjin shtatë herë radhazi brenda një viti duke i mbajtur të fshehura shpenzimet e tij si Ministër i jashtëm

Kamionet-1-520x360-1

Pasaporta më shpejt për shoferët e kamionëve dhe autobusëve

Qeveria talat xhaferi

Qeveria konstatoi dhe miratoi tekstin e Strategjisë kombëtare për zhvillim 2024-2044

naim-bajrami

Krahu i Selës i ASH-së vetë apo koalicionim për zgjedhjet, flet Bajrami

Ageler

Ageler: Diskursi i fushatës të fokusohet në çështje esenciale, jo në sulme personale

IMG_9337

Banorët e nisin vetë shkollën shqipe në Nerovë të Krushevës

Arben Taravari

Taravari: Faliminderit, në një kohë rekord nënshkruat për kandidaturën time për President!

urim etemi bilall kasami

Kasami prezanton prurjen e radhës në Lëvizjen BESA

lsdm mitrevski kovacevski zecevic kryesia

LSDM dorëzon në Kuvend propozim-ligjin kundër rritjes së pagave për funksionarët

INFO

NA NDIQ