Lajme të mira për Dollarin, shikoni se çka po ndodh me Euron dhe monedhat e tjera

Iliria News Agency
Iliria News Agency

11 Shkurt, 2023

Sot me 11 Shkurt, dollari amerikan blihet me 108 lekë dhe shitet me 109 lekë.

Euro blihet me 115.6 lekë dhe shitet 116.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 130 lekë dhe shitet me 131.1 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 116.4 lekë, ndërsa në shitje me 117.4 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 80.7 lekë dhe në shitje me 82.5 lekë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sali-berisha

Berisha: Përse prej tre ditësh Rama i përvishet Albin Kurtit!

IMG_1832

Shqiptarja 46-vjeçare bën namin, vjedh 3 milionë euro

Rama-kurti

E ‘goditi’ Kurtin në një intervistë në BBC, profesori ‘zbulon’ qëllimin e Ramës: Po maskohet, kështu po e mbështet Vuçiqin!

auto_-800-0-647aeb42ec04c1685778209

Shpërthen në flakë makina para Bashkisë së Durrësit, zbardhen dyshimet e para

Policia-shqiptare

Tentoi të trafikonte lëndë narkotike në Shqipëri, arrestohet 33-vjeçari

rama bbc

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo. Tani është koha për paqe

rama timak

Rama: Gati plani për prodhimin e supermakinës shqiptare

Saimir_Tahiri

Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

burim piraj

Biznesmeni Burim Piraj ‘zbulon’ skenarin që do të ndodh me veriun

INFO

NA NDIQ