Escobar zbulon kërkesat për Kosovën e Serbinë

Emisari amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, ishte i drejtpërdrejtë në detyrat që u janë lënë Kosovës dhe Serbisë gjatë...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Derisa Kiara është në Turqi, Luizi në të njejtën orë me ish të dashurën në një parukeri?!

Maqedoni

VMRO-DPMNE theksoi sot se mirëpret qëndrimin dhe gatishmërinë e BDI-së për të shkuar në opozitë, që sipas kjo vjen pas...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Derisa Kiara është në Turqi, Luizi në të njejtën orë me ish të dashurën në një parukeri?!

KOSOVE

Emisari amerikan për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, ishte i drejtpërdrejtë në detyrat që u janë lënë Kosovës dhe Serbisë gjatë...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Derisa Kiara është në Turqi, Luizi në të njejtën orë me ish të dashurën në një parukeri?!

SHQIPERI

Marrëdhënia mes Shqipërisë dhe Greqisë ishte tema e emisionit “Në radio”, që u transmetua sot në Radio Tirana 1. I ftuari...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Derisa Kiara është në Turqi, Luizi në të njejtën orë me ish të dashurën në një parukeri?!

ME TE LEXUARA

26 min
Vjosa Osmani për Reuters flet për raportet e Kurtit me SHBA, godet Vuçiqin (VIDEO)
36 min
Escobar zbulon kërkesat për Kosovën e Serbinë
36 min
Dua Lipa flet për fëmijërinë: Isha krenare, por doja të kisha një emër anglez
38 min
Zyrtare/Ky është klubi i ri i Messit
1 orë
Kadare: Ky është triumfi shekullor i kombit tonë

TE FUNDIT

26 min
Vjosa Osmani për Reuters flet për raportet e Kurtit me SHBA, godet Vuçiqin (VIDEO)
36 min
Escobar zbulon kërkesat për Kosovën e Serbinë
36 min
Dua Lipa flet për fëmijërinë: Isha krenare, por doja të kisha një emër anglez
38 min
Zyrtare/Ky është klubi i ri i Messit
1 orë
Kadare: Ky është triumfi shekullor i kombit tonë