Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës

Prokuroria Themelore Publike e Strugës ka iniciuar procedurë kundër 52-vjeçarit banues nga Veleshta i cili dyshohet se ka kryer veprën...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

Tjetër zëvendësim për Mbappe, Luis Enrique: Mësohuni!

Mbrëmë vonë, në rrugën Kërçovë-Strazhë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku, ku një makinë ka humbur kontrollin, duke dal...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

Tjetër zëvendësim për Mbappe, Luis Enrique: Mësohuni!

Në Gostivar sot do të mbahet koventa për promovimin e Arben Taravarit si kandidat për president nga koalicioni VLEN. Konventa...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

Tjetër zëvendësim për Mbappe, Luis Enrique: Mësohuni!

BDI dhe ASH-ja e drejtuar nga Ziadin Sela mund të dalin bashkë në zgjedhje. Me sa mëson TV21, dy partitë...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

Tjetër zëvendësim për Mbappe, Luis Enrique: Mësohuni!

shkruan: Muhamer Pajaziti Dikur, në vitet më të hershme kryerja e ushtrisë kishte një domethënie të madhe. Shihej si një...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

Tjetër zëvendësim për Mbappe, Luis Enrique: Mësohuni!

“Unë do kandidoj në këto zgjedhje, jo vetëm për të marrë pjesë, por edhe për të fituar”, tha sot presidenti...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

Tjetër zëvendësim për Mbappe, Luis Enrique: Mësohuni!

5 vite pasi e ka paraqitur lëndën Komisioni për Parandalimin e Korrupsionit, Prokuroria Publike për Krim të Organizuar dhe Korrupsion...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

Tjetër zëvendësim për Mbappe, Luis Enrique: Mësohuni!

Komuna e Gazi Babës në Shkup po vazhdon të injoroj zbatimin e gjuhës shqipe si gjuhë zyrtare konform ligjit. Tanimë...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

Tjetër zëvendësim për Mbappe, Luis Enrique: Mësohuni!

Funksionarët e lartë në Maqedoninë e Veriut prej sot do të kenë rritje të re të rrogave. Me ligjin që...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

Tjetër zëvendësim për Mbappe, Luis Enrique: Mësohuni!

Ministria e Punëve të Brendshme, përmes një komunikate për opinionin njofton se nga sot caktimi i termineve për nxjerrjen e...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

Tjetër zëvendësim për Mbappe, Luis Enrique: Mësohuni!

ME TE LEXUARA

2 orë
Provimi i maturës shtetërore sivjet më 1 dhe 8 qershor
2 orë
BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë
2 orë
PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president
2 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
2 orë
Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës

TË FUNDIT

2 orë
Provimi i maturës shtetërore sivjet më 1 dhe 8 qershor
2 orë
BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë
2 orë
PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president
2 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
2 orë
Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës