VMRO-DPMNE: BDI duan apo s’duan, vitin e ardhshëm do të jenë opozitë

VMRO-DPMNE theksoi sot se mirëpret qëndrimin dhe gatishmërinë e BDI-së për të shkuar në opozitë, që sipas kjo vjen pas...
Prokurori Vlladimir Milloshevski, në seancën e sotme gjyqësore për rastin “Besa Trans”, sot prezantoi video nga kamerat e sigurisë së...
BDI iu përgjigj sot VMRO-DPMNE-së dhe liderit të saj Hristijan Mickovski se do të jetë i gatshëm të bëhet pjesë...
Kreu i partisë opozitare VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski ka dhënë detaje pas takimit një orë e gjysmë që sot zhvilloi me...
“Para 100 ditësh vendi ishte i paralizuar dhe është e pamohueshme që tani është në një gjendje shumë më të...
VMRO-DPMNE-ja hedh poshtë propozimet e LSDM-së për ndryshimet kushtetuese, kështu që takimi i sotëm i liderëve përfundon pa ndonjë marrëveshje...
Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari sot në konferencë për 100 ditët e kësaj partie në Qeveri tha se...
Në Klubin e deputetëve ka nisur takimi mes kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe liderit të VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski, përcjell TV21. Kryeministi...
Në Vjenë të Austrisë, të premten, më 9 qershor do të mbahet tubim manifestiv kushtuar Lidhjes së Prizrenit dhe Çlirimit...
Pagat dhe pensionet e ulëta janë problemi më i madh me të cilin përballet Maqedonia e Veriut, sipas sondazhit të...

ME TE LEXUARA

3 orë
Arben Taravari
Taravari paralajmëron dorëheqje të tij ose Azir Aliut nëse vërtetoh...
4 orë
kurti svecla veri
Kurti në Mitrovicë, viziton policët: Oficerët tanë të çeliktë, u nj...
5 orë
Fatmir-Bytyqi
Bytyqi: Mickoski mund të luajë me të ardhmen e tij, por jo me të ar...
5 orë
DCIM100MEDIADJI_0484.JPG
Ndryshimet eventuale në Qeveri, ky është qëndrimi i ASH-së
5 orë
ridvan asani
Dr.Ridvan Asani kandidat për degën e BDI-së në Kumanovë

TË FUNDIT

3 orë
Arben Taravari
Taravari paralajmëron dorëheqje të tij ose Azir Aliut nëse vërtetoh...
4 orë
kurti svecla veri
Kurti në Mitrovicë, viziton policët: Oficerët tanë të çeliktë, u nj...
5 orë
Fatmir-Bytyqi
Bytyqi: Mickoski mund të luajë me të ardhmen e tij, por jo me të ar...
5 orë
DCIM100MEDIADJI_0484.JPG
Ndryshimet eventuale në Qeveri, ky është qëndrimi i ASH-së
5 orë
ridvan asani
Dr.Ridvan Asani kandidat për degën e BDI-së në Kumanovë