SHBA përfshin në Listën e Zezë edhe rrjetin që rriti pasurinë e Dodikit

Departamenti amerikan i Thesarit ka sanksionuar të martën një rrjet prej dy individësh dhe shtatë entitetesh që është thënë se...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

Mediat kroate kanë hedhur dyshime se në përplasjen e dhunshme të ndodhur pasditen e së dielës në Gelsenkirchen, mes tifozëve...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

Më 11 qershor 2024 ndodhi, ajo që udhëheqësi i serbëve të Bosnjes, Milorad Dodik, e kishte pritur prej vitesh: Në...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

Gjenerali amerikan, Wesley Clark, në një intervistë për CNN ka thënë se përfshirja e dhëndrit të Donald Trump, Jared Kushner...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

Qytetarët e 20 vendeve, nga shteti alpin i Austrisë deri në ishullin mesdhetar të Qipros, votojnë për të zgjedhur 720...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

Dje ka nisur votimi në shtetet e Bashkimit Europian për zgjedhjen e përbërjes së Parlamentit Europian, i cili më pas...
Lajme të ngjajshme Rajon

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

Janusz Bugajski, gazetar dhe njohës i zhvillimeve politike në Ballkanin Perëndimor, në një artikull të fundit autoral shkroi rreth rolit...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

Sofja zyrtare e kushtëzon rrugën e Serbisë drejt Bashkimit Evropian (BE) me përmirësimin e të drejtave të bullgarëve. Presidenti bullgar...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

Sllovenia ka njohur Palestinën si një shtet sovran dhe të pavarur. Pas një maratonë parlamentare mes debateve, diskutimeve dhe vendimeve...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

Qytetarët e komunave të Preshevës dhe Bujanocit kanë votuar të dielen për zgjedhjet lokale. Në Bujanoc, fitore ka korrur Fronti...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

Resul Ademi,19 vjeçari nga Nikushtaku që humbi jetën në aksident trafiku

Taravari: Nëse do të mbaheshin zgjedhje të parakohshme lokale, jo vetëm Gostivarin por edhe Sarajin do ta fitonim

ME TE LEXUARA

8 orë
Daçiq bën thirrje për anulimin e festivalit “Mirëdita, dobar dan” në Beograd
8 orë
SHBA përfshin në Listën e Zezë edhe rrjetin që rriti pasurinë e Dodikit
16 orë
Presidenti bullgar nuk pret për ta takuar kryeministrin malazez, pasi që u vonua 4 minuta

TË FUNDIT

8 orë
Daçiq bën thirrje për anulimin e festivalit “Mirëdita, dobar dan” në Beograd
8 orë
SHBA përfshin në Listën e Zezë edhe rrjetin që rriti pasurinë e Dodikit
16 orë
Presidenti bullgar nuk pret për ta takuar kryeministrin malazez, pasi që u vonua 4 minuta
1 ditë
Deklarata e Abazoviçit për tifozllëkun për Serbinë, Berishaj: Shqiptar me prejardhje, jo me qëndrime
2 ditë
Abazoviq: Së pari jam tifoz i Shqipërisë, deklarata se “jam tifoz i Serbisë” u keqkuptua