Lajmi i fundit, Neymar nuk do të operohet

0

Neymar është lënduar në ndeshjen e fundit të Paris Saint-Germainit kundër Marseille, dhe u raportua se braziliani do t’i nënshtrohej një operacioni, shkruan infokusi.

Por këtë fakt e ka mohuar trajneri i PSG-së  Unai Emery, “Ne duhet të jemi të durueshëm me Neymar, ai nuk do të operohet”, ka thënë Emery.

“Ka ende një mundësi të vogël që ai të luajë kundër Real Madridit, por lajmi rreth operacionit nuk është i vërtet pasi ne duhet të presim për një vendim të fundit”., ka përfunduar Emery për mediat spanjolle. /INFOKUSI.COM