Lajmi i fundit nga Ronaldo

0

Ronaldo është liruar nga spitali Policlinico Nuestra Senora në Rosario
Sot në ora 10:30 të mëngjesit, ish sulmuesi brazilian është liruar nga spitali ku ishte i shtrirë pas një virusi të fuqishëm që e preku gjatë pushimeve të verës.

Ronaldo ishte shtrirë dhe fillimisht konsiderohej në gjendje të rëndë por me intervenimet e stafit mjekësor, ka tejkaluar problemin.

Pas katër ditësh në spital, ai është kthyer në shtëpi.