Laura Fazliu siguron gjysmëfinalen në Kampionatin Evropian

ina-online
ina-online

04/11/2023

Laura Fazliu ka kaluar në gjysmëfinale të Kampionatit Evropian të xhudos.

Në çerekfinale, xhudistja jonë mposhti francezen Clarisse Agbegneneu në kohën shtesë.

Fazliu po garon në kategorinë deri në 63 kg dhe tashmë është shumë pranë që të sigurojë medalje.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Sadio Mane

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

joao-felix-600x360

Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

cana

Kosova me trajner vendor apo të huaj? Pyetet legjenda Agim Cana, babai i Lorik Canës

muamed-sejdini-2-750x500

Sejdini: FFM është duke punuar për të implementuar sistemin VAR

muller

Muller largohet nga Bajerni, në garë janë 3 klube nga Seria A

Foto: sportsport.mk

Qeveria i miratoi ndryshimet në Ligjin për Sport

inter fiorentina

VIDEO / Fiorentina kalon në çerekfinale mes dramës së penaltive

andrej

Rrëfimi i Pirlos: Firmosa me Realin, ja pse nuk shkova në Madrid

broja

Broja ndalet nga shtylla, feston United! City bie në “Villa Park”

INFO

NA NDIQ