Lavdi për Afrim Bunjakun, Shkupi shprehu homazhe për Heroin e Kosovës

ina-online
ina-online

25/09/2023

Fotografia me shiritin e zi në skaj, qëndroi në shkallët e Sheshit Skënderbeu në Shkup.

Kësisoj, qytetarët dhe ambasadori i Kosovës në Maqedoninë e Veriut, shprehën homazhe ndaj Afrim Bunjakut, reshterit të Policisë së Kosovës i cili u vra nga grupe terroriste një ditë më parë, më 24 shtator në Veri të Kosovës teksa ishte në krye të detyrës./TV21

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Halil Snopce

Kuvendi i ASH-së ende nuk ka caktuar mbledhje/ Snopçe: Mund të ketë dallime, por do të jemi të unifikuar

ministria financave e maqedonise

Vendimi për pagat shkakton revoltë tek të punësuarit në Ministrinë e Financave

LSDM SDSM

LSDM fton partitë për krijimin e Frontit Europian

stevo pendarovski

Pendarovski për ndryshimet kushtetuese: Do të presim qeverinë e ardhshme

ndotja shkup

Qyteti i Shkupit: Qytetet më të ndotura në Maqedoni janë Strumica dhe Tetova

policia-714x420

Një shofer ka goditur një grua në Shkup dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes

Angela Ageler

“Lista e Zezë” Amerikane do zgjerohet me emra tjerë, paralajmëron ambasadorja Ageler

auto_korrupsion1511207587

Kush janë më të korruptuarit në Maqedoninë e Veriut?!

stevo pendarovski

Pendarovski është keqkuptuar: Nuk ka thënë se nuk do të rikandidohet

INFO

NA NDIQ