Lazio – Atl. Madrid, polemikat që shpërthyen përpara takimit

Picture of ina-online
ina-online

20/09/2023

Gjest i turpshëm nga tifozët e Atletiko Madrid pak para fillimit të ndeshjes së Champions League mes ekipit spanjoll dhe Lazios.

Gjatë minutës së heshtjes, vendosur nga UEFA për të kujtuar viktimat e tërmetit në Marok dhe përmbytjes në Libi, tifozët spanjollë shkatërruan atë moment në heshtje respekti dhe filluan sharjet kundër skuadrës italiane.

Thirrjet shkaktuan reagimin e tifozëve të Lacios, të cilët filluan fërshëllimat për të mbuluar fyerjet.

Megjithatë, pjesa tjetër e stadiumit e pa të arsyeshme të mbyllte diskutimin menjëherë duke nisur një duartrokitje të gjatë.

TË FUNDIT
21 orë
Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur
21 orë
Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri
21 orë
"Do largohem kur Reali të lodhet me mua", Ancelotti: Mbappe? Do t'i gjej një vend, do ta fus diku
2 ditë
“Barcelonës nuk i interesojnë legjendat”, Koeman sulmon sërish ish-klubin e tij
2 ditë
A mund të thotë lamtumirë Kimmich? Drejtori Eberl: “Do të flasim pas pushimeve”

ME TE LEXUARA

21 orë
Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri
21 orë
Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur
21 orë
"Do largohem kur Reali të lodhet me mua", Ancelotti: Mbappe? Do t'i gjej një vend, do ta fus diku

LEXO MË SHUMË

Hans flik hansi flick

Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur

keidi bare

Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri

anceloti

“Do largohem kur Reali të lodhet me mua”, Ancelotti: Mbappe? Do t’i gjej një vend, do ta fus diku

Netherlands' coach Ronald Koeman looks on during a press conference in Zeist on October 7, 2019, ahead of the Euro 2020 qualifying football match between Netherland and Northern Ireland on October 10. (Photo by Jerry Lampen / ANP / AFP) / Netherlands OUT

“Barcelonës nuk i interesojnë legjendat”, Koeman sulmon sërish ish-klubin e tij

Kimmich Kimich

A mund të thotë lamtumirë Kimmich? Drejtori Eberl: “Do të flasim pas pushimeve”

belingam anglia

Anglia kërkon trajner, Federata poston njoftim për vendin e lirë të punës. Ja cilat janë 7 kushtet për kandidatët

jasir asani

klubi i Guangju nuk ndal elozhet për Asanin dhe e bllokon deri në dhjetor 2025

arber hoxha

Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës

jasir asani

E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin

INFO

NA NDIQ