Lazio-Genoa/ Mbyllet pjesa e parë me rezultatin surprizë

Java 23-të e Serie A mbyllet me ndeshjen që po luhet në “Olimpico” mes Lazios dhe Genoas, shkruan SYRI.net.

Sapo ka përfunduar pjesa e parë e kësaj sfide me rrjeta të paprekura.

Për Lazion si zakonisht titullar në portë është Thomas Strakosha. /Syri.net/