Lëvizja Demokratike e Mexhitit emëroi dy koordinatorë të rinj

ina-online
ina-online

02/08/2023

Lëvizja Demokratike e Izet Mexhitit emëroi dy koordinatorë të rinj për Ohër dhe Karshiakë.

“Sot, zyrtarisht emërojmë Muamet Demirin, kordinator të Lëvizjes Demokratike për qytetin e Ohrit, përndryshe ekspert në fushën e financave dhe ekonomisë dhe Mesud Jakupin koordinator të Lëvizjes Demokratike për Karshiakën, kuadër i diplomuar në fushën e shkencave kompjuterike.
Synimi ynë është që ndryshimin e madh në politikën e RMV ta bëjmë me kuadro të pastra, profesionale dhe cilësore!
Ju ftojmë të gjithë të interesuarve të bëheni pjesë e Lëvizjes Demokratike!”, thuhet në njoftim.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ora

Doganat e Maqedonisë parandalojnë kontrabandim të 84 orëve Casio dhe 7.560 copë bizhuteri

moti

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

kercove

Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

shkolla-nxenes-780x439-1

Zgjidhet problemi me nxënësit shqiptarë në Çashkë të Velesit, filloristët ndjekin mësimin në shqip

stoilkovski

Stoilkovski lë në pikëpyetje pjesëmarjen e VMRO në Qeverinë teknike

Xheladin-Murati-780x470-1-696x419

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

kkk

Spitali Klinik i Tetovës pranon donacion mbi 1 milion euro nga kompania Ecolog (VIDEO)

pazar-treg-shkup-1

Masat anti-krizë, masa populiste për vota në zgjedhje

xhelo

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

INFO

NA NDIQ