LDK refuzon frontin e përbashkët opozitar, Abdixhiku: S’kemi lidhje me PDK-në dhe AAK-në

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/01/2023

TË FUNDIT
1 orë
Pas liberalizimit të vizave, turistët nga Kosova braktisin bregdetin e Durrësit
1 orë
Detektor-Anketë: Anëtarësimi i Maqedonisë në NATO rriti sigurinë, por nuk përshpejtoi rrugën për në BE
1 orë
Plani me armë taktike atomike/ Zelenskyy me kundërpërgjigjje të ashpër ndaj Putinit – ja detajet e fundit!
1 orë
Të punësuarit në Pyjet e Maqedonisë tre muaj pa rroga
4 orë
Najçevska "godet" Siljanovskën: Udhëton me pasaportë Maqedonia e Veriut, shet budallallëqe

ME TE LEXUARA

15 orë
Biden me deklarata të ashpra për Putin: Qëndrojmë fort me Ukrainën kundër një tirani brutal
6 orë
Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut
15 orë
Rama favorizon firmën kineze në tenderin 10 milionësh, a po rrezikohet siguria nacionale?
5 orë
Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re
14 orë
Inspektorati i Gjuhëve nga tani do të mbikëqyrë bankat nëse (nuk) e respektojnë gjuhën shqipe
4 orë
Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë
14 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
4 orë
Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!
14 orë
Formimi i Qeverisë, ZNAM kërkon më shumë ministri

LEXO MË SHUMË

durresi plazh bregdeti deti shqiptar golem

Pas liberalizimit të vizave, turistët nga Kosova braktisin bregdetin e Durrësit

nato-mkd-zname

Detektor-Anketë: Anëtarësimi i Maqedonisë në NATO rriti sigurinë, por nuk përshpejtoi rrugën për në BE

zelenski

Plani me armë taktike atomike/ Zelenskyy me kundërpërgjigjje të ashpër ndaj Putinit – ja detajet e fundit!

IMG_2442

Të punësuarit në Pyjet e Maqedonisë tre muaj pa rroga

gordana siljanovska davkova

Najçevska “godet” Siljanovskën: Udhëton me pasaportë Maqedonia e Veriut, shet budallallëqe

xhevdet hajredini ali ahmeti

Hajredini: BDI ka mbetë me vetëm 8 deputetë

micotakis mitsotakis

Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!

Makron Macron

Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë

arben taravari

Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re

INFO

NA NDIQ