Leao i hapur për t’u larguar nga Milani

INA
INA

08/02/2024

Raphael Leao është i gatshëm të largohet nga Milani pasi që beson se e ka përfunduar misionin e tij te Milani, sipas raportimeve nga Foot Mercato.

Portguezi do ta preferonte kalimin në Premier Ligë dhe jo një transferim të mundshëm në Ligue 1 te Paris Saint-Germaini.

Newcastle Unitedi po përflitet si destinacion potencial i superyllit të Kuq e Zinjve.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luka modric

Mjeshtëria e Luka Modriçit, Real ngadhënjen në finish

xabi alonso

Mega ofertë nga gjiganti europian për Xabi Alonson – 23 milionë euro pagë në vit

milan

Milani ndalet në barazim

arian ademi

Kaos, ofendohet shqiptari në Kroaci, hidhet një ulëse në drejtim të familjes së tij

Anceloti

Ancelotti konfirmon se nuk do të përfshihet në negociatat e rinovimit të kontratës me yllin e Real Madridit

xavi

Xavi vazhdon të ëndërrojë titullin në La Liga: Nuk dorëzohemi lehtë

manchester united

Manchester United i gatshëm të paguajnë klauzolën prej 100 milionë eurosh për yllin e Sporting Lisbonës

barcelona

Laporta: Barcelona do të luftojë për titullin e Ligës së Kampionëve

Hernandez-1

Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

INFO

NA NDIQ