Ledion Liço i bën dedikimin romantik, reagimi i Sarës do t’ju shkrijë së qeshuri

INA
INA

11/01/2024

Moderatori Ledion Liço ka bërë një dedikim në rrjetet sociale për bashkëshorten e tij, producenten Sara Hoxha.

Ledioni ka ndarë në Instastory një video, teksa po dëgjonte muzikë në makinë dhe ia ka dedikuar Sarës, duke shkruar: “Dielli im je ti Sara Hoxha ”.

Storyn e Ledionit e ka shpërndarë dhe vetë Sara, e cila ka shkruar me humor: “Je i lezetshëm po sikur u sheqerosëm shumë”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

INFO

NA NDIQ