“Ledion Liço moderatori më i dobët”/ Deklarata e Sarës që po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

INA
INA

10/02/2024

Konkurentja e “Big Brother Vip3”, Sara Gjordeni, është vënë në qendër të vëmëndjes në këtë edicion,për shkak të lidhjes me këngëtarin e njohur Bardhi.

Por së fundmi, një video e cila po qarkullon në rrjete sociale, tregon Sarën gjatë në një interviste, ku thotë se nuk i ka pëlqyer Ledion Liço kur ka prezantuar “Big Brother”.

“Nuk më ka pëlqyer Ledion Liço kur ka prezantuar Big Brother-in”,-ka thënë ajo.

Po këtë vit, a do t’i pëlqejë Sarës se si Ledioni po moderon programin ku ajo po merr pjesë?

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

Sara gjordeni bbvip

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

sara silvi

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Kemi pasur një… Do dalin fotot

nora istrefi luiz ejlli

Nora publikon foto nga ashensori me Luizin. Çka po zihet?

Sara gjordeni bbvip

“Je naiv, ik andej nga ishe nisur”- Çifti Sara dhe Bardhi i rikthehen sërish debateve! Këngëtari: Kujdes me epitetet, nuk po flet me…

Olsi Bylyku

Olsi Bylyku thumbon sërish ‘BBV3’: Zhgënjim i madh…

banor te ri big brother sara karaj, silvi, julia iliriani

Pas largimit të Albit dhe Artës, tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother VIP3

INFO

NA NDIQ