Ledion Liço “thumb direkt” Arbana Osmanit gjatë prezantimit?!

INA
INA

21/01/2024

Prezantuesi i edicionit të sivjetmë të Big Brother VIP Albania, Ledion Liço, është komentuar shumë që në natën e parë të këtij spektakli.

Kjo pasi ai erdhi si një risi për publikun pas dy edicioneve që kishte prezantuar moderatorja ikonike e këtij programi, Arbana Osmani.

Kjo pasi në një moment gjatë spektaklit kur po bëheshin nominimet, Ledionit i rrëshqiti fleta e zarfit me emrat e banorëve më pak të votuar.

E pasi i ndodhi ky “incident” i vogël, ai i kërkoi falje publikut duke i thënë: “Ngaqë s’jam mësuar të mbaj kështu gjërash…”.

Kaq ka mjaftuar që fansat e BBVA ta shohin këtë si një thumb direkt ndaj Arbanës, për faktin se gjatë prezantimit të Big Brother, ajo gjithmonë ka mbajtur skaletë përpara saj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ