Ledri ia vë vulën ndarjes me Sarën? Ja çfarë bën

INA
INA

12/11/2023

Pak muaj më parë rep-artisti i njohur nga Prishtina, Ledri Vula solli një nga projektet më të dashura nga publiku dhe fjala është për videoklipin me Sara Hoxhën “Gjendja”.

Javën e kaluar Prive raportoi nga burimet se çifti është ndarë, ndërsa tani videoklipi nuk ekziston më në Youtube.

Sipas raportimeve, dyshja takohen vetëm për arsye të vajzës së tyre Poem Blu.

Nga ana tjetër disa po e akuzojnë çiftin se po gënjejnë publikun vetëm për pak vëmendje.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

olta-kiara

Olta e uroi për shtatzëninë, Kiara çudit me veprimin që bën (foto)

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

INFO

NA NDIQ