Ledri Vula i kushton këngë Dafina Zeqirit? Ja çfarë këndon

INA
INA

09/11/2023

Pas aludimeve për ndarjen me Sara Hoxhën, Ledri Vula ka publikuar këngën e re të titulluar “Paranormal”.

Në disa vargje, teksti duket se lidhet me situatën që ndodhi mes tij dhe ish të dashurës së tij, Dafina Zeqiri.

“Ku’ ku’ ku’ ku’
Ku po shkon pa mu?!
Tutna ma fut bllok
me ta komentu”, thotë ndër rreshta Ledri, duke folur kështu për situatën me Dafinën.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ