“Leku letër”, çanta e këngëtares shqiptare kalon shifrën 2 mijë Euro

Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni i kushton shumë rëndësi pamjes së jashtme. Ajo vishet gjithmonë me shumë sharm dhe kjo bie menjëherë në sy.

Në pamjen e fundit të këngëtares, vëmendjen më të madhe e ka marrë çanta e saj ‘Fendi’, pjesë e koleksionit të ri të markës luksoze.Në faqen zyrtare të ‘Fendi’, ky model kushton rreth 2,723 Euro, një shifër kjo tepër marramendëse.

https://www.instagram.com/ingritgjoniii/?utm_source=ig_embed&ig_rid=2af340e7-7d58-47ed-b8f6-48caecc08517

Sa i përket muzikës, projekti i fundit i Ingritit ka qenë në bashkëpunim me Alidën dhe Stinën, me titull “Pikë në zemër”./abcnews.al