​Lëndohet ylli i Chelseat

ina-online
ina-online

22 Gusht, 2023

Ylli i Chelseat Carney Chukwuemeka ka pësuar një dëmtim në gjurin e tij të majtë gjatë ndeshjes kundër West Ham United të dielën në kuadër të javës së dytë të Premier Ligës.

Mesfushori ofanziv iu nënshtrua një operacioni të cilin e ka kryer me sukses dhe tani ka nisur fazën e rikuperimit, ka njoftuar klubi londinez.

Chukwuemeka shënoi golin e vetëm të Chelsea në humbjen 3-1 nga West Ham United.

Ndërsa u lëndua në minutën e 46’ të ndeshjes.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Pochetino

Pochettino tregon se sa kohë i duhet Chelseat për t’u rikthyer në majat e futbollit botëror

XHAKA GRANIT

Xhaka: Erdha te Leverkusen për karrierën dhe jo për gruan siç shkruhet në media

vedat-muriqi

Vedat Muriqi shpjegon sekretin e sukseseit të tij , por edhe të Majorkës

RONALDO

VIDEO/ Ronaldo i pandalshëm dhe në Ligën e Kampionëve të Azisë

broja

Broja flet pas zëvendësimit: Isha thjeshtë i lodhur, nuk ka të bëj me lëndim

azem azemi karate

Azem Azemi, medaljen e artë ja kushtoj gjyshes sime të ndjerë

Jurgen Klopp

Goli i anuluar i Diazit, vjen deklarata zyrtare e Liverpullit

kombetarja fitore shqiperi

Çka thonë bastet, Çekët favoritë ndaj Shqipërisë

decici

Deçiqi gjunjëzon Buduçnostin! Skuadra shqiptare lider në Kampionatin e Malit të Zi

INFO

NA NDIQ