Leonora Jakupi besimtare e devotshme, kështu shërbehet për syfyr

0

Leonora Jakupi është nder femrat më të bukurat shqiptare.

Ajo me sharmin e saj bukurin dhe mbi të gjitha me zërin e veçante ka rrëmbyer zemrat e publikut.

Leonora gjithmonë është treguar shumë besimtare.Leonora gjithnjë ka treguar që gjithmonë di të jetë një njeri shumë pozitiv.

Në rrjeti. social Instagram Leonora ka publikuar pamjet nga ushqimin që është shërbyer në kohen e iftarit, shkruan orainfo. Më poshtë shikoni edhe ju.