Lëvizja Besa hapi zyrat e reja në qytetin e frymës shqiptare në Manastir (FOTO)

Picture of INA
INA

01/07/2023

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka përuruar sot zyret e reja në qytetin e Manastirit.

“Lëvizja BESA po shtrinë aktivitetin e saj në gjithë Republikën e Maqedonisë së Veriut. Sot, përuruam zyrat e reja në qytetin e frymës shqiptare, në Manastir. Zyrat e Lëvizjes do jenë të hapura për të gjithë qytetarët, pa dallim përkatësie apo etnike. Para të pranishmëve theksova rëndësinë dhe forcën e qytetit të Manastirit, si qytet i rëndësishëm dhe pikënisje e ndryshimeve kombëtare. Manastirit do t’ia rikthejmë vlerën e dikurshme!

Shtëpia e Lëvizjes BESA është shtëpi e gjithë qytetarëve!”, ka shkruar Kasami, i cili ka qenë i shoqëruar nga bashkëpartiakë të tjerë.(INA)

TË FUNDIT
31 minuta
“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës
44 minuta
Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg
48 minuta
Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji
49 minuta
Aksion për pagesën e borxheve të ujit pa llogaritje të interesit deri më 31 korrik
1 orë
Taravari: Deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje të pagave në shëndetësi

ME TE LEXUARA

49 minuta
Aksion për pagesën e borxheve të ujit pa llogaritje të interesit deri më 31 korrik
1 ditë
Mexhiti fton mërgimtarët në takim në Çarshinë e Shkupit
24 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
48 minuta
Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji
1 ditë
Nga 30 zjarre të hapura, 9 vatra janë ende aktive
18 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut
44 minuta
Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

LEXO MË SHUMË

burg

“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

policia

Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

sedat-750x430-1

Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji

cezme-uji

Aksion për pagesën e borxheve të ujit pa llogaritje të interesit deri më 31 korrik

taravari-arbennn

Taravari: Deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje të pagave në shëndetësi

arben taravari

Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë

tetova vera tetovare

Biblioteka Kombëtare e Kosovës vjen me Ekspozitë në kuadër të Verës Kulturore në Tetovë

lsdm-696x431 kuzevska

LSDM: Biletat e klasës biznes të Mickoskit dhe ministrave në SHBA kushtuan 20 mijë euro

moti sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

INFO

NA NDIQ