Lëvizja Besa mbështetje masive në Vrapçisht (FOTO)

INA
INA

01/03/2024

Lëvizja Besa sonte në fshatin Vrapçipsht ka zhvilluar kuvendin themelues të kësaj nëndege.

“Aty ku asnjë parti politike nuk ka shkelur e nuk ka themeluar nëndegë, në një masovitet të madh, sonte në fshatin Vrapçisht u zhvillua Kuvendi themelues i nëndegës së Lëvizjes BESA në këtë fshat. Në prezencë të kryetarit të Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, sekretarit organizativ, Adnan Azizi, anëtarit të kryesisë Senad Ahmeti, Arben Ibraimi u zgjodh kryetar i nëndegës së Lëvizjes BESA- fshati Vrapçisht. Me unanimitet, Avni Ziberi u zgjodh nënkryetarë ndërsa Melisa Ibraimi kryetare e forumit të Gruas së Lëvizjes BESA- nëndega Vrapçisht.

Konsolidimi i nëndegëve vazhdon, gjithandej, për çdo ditë, për një qëllim, fitoren e madhe të opozitës shqiptare më 8 maj”, thuhet në njoftim. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

INFO

NA NDIQ