Lëvizja BESA të shtunën mban konventën themeluese të degës rajonale të Forumit të Gruas – Tetovë (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

31 Janar, 2023

Lëvizja BESA të shtunën në Pallatin e Kulturës në Tetovë do të mbajë konventën themeluese të degës rajonale të Forumit të Gruas në Tetovë, ku do të zgjedh kryetaren dhe kuvendin e degës.

Kujtojmë se Lëvizja BESA po konsolidon Forumin e Gruas dhe atë rinor, për tu bërë gati për zgjedhje eventuale parlamentare.

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=104720635869287&id=103200426021308

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

fejza-750x417

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

zeqirija ibrahimi

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

Albin-Kurti-3

Kurti: Grafitet serbe mbi mjetet e NATO-s janë kujtim i errët, dënoj sulmet ndaj KFOR-it dhe gazetarëve

rama-1-750x430-1

Rama për zhvillimet në veri: Kosova po lëndohet në sytë e aleatëve

arben-taravari-albin-kurti

Arben Taravari reagon për tensionet në veriun e Kosovës

bekteshi

Bekteshi: Izet Mexhiti nuk i kryen detyrat e nënkryetarit

glauk-konjufca

Konjufca:Është koha që dhunës t’i përgjigjemi me një zë të përbashkët

kurti-kasami-tetove

Selmani: Kasami i vetmi lider shqiptar në Maqedoni që reagoi për situatën në veriun e Kosovës

Grubi korridori 8

Grubi jep lajmin: Këtë javë nisin punimet për Korridorin 8

INFO

NA NDIQ