Lëvizja BESA zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor (FOTO)

ina-online
ina-online

25/02/2024

Lëvizja BESA njofton përmes një komunikate se për shef të shtabit zgjedhor ka zgjedhur Sedat Sulejmanin, që do të jetë pjesë e shtabit të koalicionit Opozitar, VLEN.

“Kryetari i partisë, Bilall Kasami me autorizim të Kuvendit Qendror të partisë për shef të shtabit zgjedhor ka zgjedhur, Sedat Sulejmanin. Sulejmani do të jetë edhe pjesë e shtabit të koalicionit Opozitar, VLEN.
Urime dhe na priftë e mbara!”, thekson Lëvizja BESA.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Menduh thaci

Thaҫi: Kurti nuk ka takat t’i ndihmojë shqiptarët e Maqedonisë së Veriut

Bilall-Kasami-1

“Taravari e ka gjithë koaliconin VLEN pas vetes” – Kasami: BDI në dilemë të qëndrojë ose jo mbrapa Bujarit

azilkerkues-1

Të rinjtë të zhgënjyer me programet e kandidatëve për president

flamuri izraelit qeveria

Vetëm një shtetas i Maqedonisë ka kërkuar evakuim nga Izraeli

642c989a-1854-4176-9cae-98cd54b1817d

Izet Mexhiti: Bujar Osmani promotori i “Open Ballkanit” dhe 9 pikëshit anti-Kosovë

stevo pendarovski

Pendarovski: Nëse i ndajmë qytetarët për shkak të përkatësisë etnike, shteti do të kthehet prapa

ali ahmeti manastir prespe

Evropa është në luftë, Lindja është në luftë” – Ali Ahmeti falënderon liderët e Frontit që u bashkuan

adnan azizi

Azizi nga Zhelina: Ushtarët e UÇK-së janë të zhgënjyer, thonë se “e nisëm luftën për lliri BDI-ja e shndërroi në luftë për LGBDI”

vjosa osmani talat xhaferi

Presidentja Osmani takon kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi

INFO

NA NDIQ