Liam Mandiaro zbulon se përse nuk ia zgjati dorën Jetmirit kur u fut sërish brenda Big Brother

INA
INA

21/03/2024

Liam Mandiaro u rifut në Big Brother VIP Albania 3 spektaklin e së martës (19 mars).Ai u arrestua në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe pas procedurave u rikthye sërish.
Në momentin që hyri brenda, Liami nuk ia zgjati dorën Jetmirit, duke treguar se kishte një hatërmbetje me të.

Teksa sot (e mërkurë) u shfaq duke biseduar me Ilnisa Agollin, ai tha se më ka ofenduar që në fillim.

“Je shumë i ulët, je shumë i poshtër”, më kishte thënë Jetmiri.
Të njëjtit duket se kanë pasur përplasje me njëri-tjetrin edhe jashtë shtëpisë.
Sido që të jetë, pritet të shihet në vazhdim se si do të jetë raporti i tyre.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ