Lidhja me Getinjon, Vivien Thano zhvendoset për të jetuar në Ferizaj

Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/03/2023

Getinjo dhe Vivien Thano janë çifti i parë që u krijuan në Big Brother VIP Kosova.

Ish-konkurrentët e këtij formati po vazhdojnë të mbajnë romancën e tyre edhe pas daljes.

Ata këtë kohë janë parë vazhdimisht së bashku, e madje kanë shijuar edhe udhëtimin e parë jashtë trojeve shqiptare.

Bukuroshja nga Shqipëria së fundmi ka qenë e ftuar në “5 data” me Liberta Spahiun, ku ka folur më shumë rreth lidhjes me reperin e njohur.

E njëjta gjatë kësaj interviste zbuloi se është zhvendosur për të jetuar në Ferizaj, më pranë të dashurit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Screenshot_2024-04-12-21-15-00-539_com.facebook.katana-edit

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

egla-lidi-750x422-1

Në mëdyshje mes dy emrave/ Kush do eliminohet sipas Eglës dhe Lidit?

dua lipa

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia plot mistere e italianit që mendonte se fliste me Dua Lipën (FOTO)

Sara gjordeni bbvip

Sara i kundërpërgjigjet ndjekësit që e quan të ‘pa denjë’ për Bardhin

BORA zemani donald

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

INFO

NA NDIQ