Limani i’a kthen Alitit: I përkulesh hidro-centralit!

Picture of ina-online
ina-online

05/10/2023

Shkruan: Fatmir Limani

Komanda në luftë-gjahun e gjashtë mujorshit u shërbeu të evidentoni në regjistrin e mësuesisë, licencat e Hidro-Centraleve të falura në kohën e mentorit të Gruevskit.

Mentorët që shfrytëzuan koncesionet si lëmoshë, për t’u zbrapsur nga zgjidhja e statusit të Dëshmorëve, është mirë që mos u’a m’veshni atdhetarve të vërtetë. Të përkulesh në vend’prehje të Dëshmorëve, fëmijët e të cilëve i dëbuat përtejë hijes së Diellit është edhe një tregues i synimit tuaj të vërtetë.

Në ditarin e familjes time, regjistrohen muajt e pritjes së fëmijëve të larguar, ndërsa në regjistrin tuaj shënohen paraja e fituar në MW h. Patriotizmi dhe pasurim-përvetësimi nuk shkojnë bashkë.

 

 

Aliti i përgjigjet Limanit: Përkulem para dëshmorëve jo para mentorit tënd, Mickoskit!

TË FUNDIT
14 minuta
Isufi la gjurmë në gazetarinë shqiptare
37 minuta
Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit
40 minuta
Greqia sërish ia kujton veton Maqedonisë së Veriut
2 orë
Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve
2 orë
Në ditën e fundit të punës si Kryeministër, Xhaferi: Shkruam histori

ME TE LEXUARA

1 ditë
Deri në mesnatë pritet votimi i Qeverisë së re
4 orë
Izet Mexhiti mer detyrën si ministër i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor
19 orë
Mexhiti: Sonte u votua qeveria e re, ky është misioni ynë
8 orë
QMK: Po sanohen dëmet nga moti i ligë në Tetovë dhe Shkup
1 ditë
Nga e hëna, transportuesit privatë nuk do të qarkullojnë, shkak borxhet ndaj tyre

LEXO MË SHUMË

IMG_3551

Isufi la gjurmë në gazetarinë shqiptare

isuf-kadriu1-780x470

Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit

maqedoni greqi marreveshja e prespes

Greqia sërish ia kujton veton Maqedonisë së Veriut

arben taravari

Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve

talat xhaferi

Në ditën e fundit të punës si Kryeministër, Xhaferi: Shkruam histori

BDI selia

Katër vitet e fundit të BDI-së në pushtet, pas 16 vitesh del në opozitë, pasi hapi Front me të gjithë

mexhiti 1

Izet Mexhiti mer detyrën si ministër i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor

maricic orhan

Orhan Murtezani merr funksionin e ministrit për Çështje Evropiane

FB_IMG_1719229651966

Grubi: Do të vazhdoj të qëndroj në krah të Kryetarit Ali Ahmeti

INFO

NA NDIQ