Limani: Mekami i LSDM-BDI-së !

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/01/2023

Fatmir Limani

MEKAMI I LSDM-BDI-së !
Lëvizja BESA, mekamin i’a mbajti popullit në zgjedhjet Komunale të Tetovës, në dy cikle zgjedhore dhe në rastet e tilla u kurorëzua me fitore. Ndërsa “ISON” e mekamit Karadyzenqe i’a mbajtët në Kërçovë LSDM-së, duke vrarë shpresën e fundit të të rinjëve, të cilët vërshojnë si lumenj nëpër shtetet e Evropës.

* postim në facebook

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-17-20-37-20-617_com.facebook.katana-edit

Fol: Përleshje fizike në BDI-në e Gostivarit, Nevzati i jep shuplakë Valdetit?!

shkolla shqipe zvicer

Rreth 10 milionë euro të prindërve harxhohen për uniforma, fotografi dhe ushqime

lsm-sindikata780x439-1

LSM: Është e turpshme që në shekullin e 21-të të lutemi për pagë, ditët në vijim do të radikalizojmë protestën

open-balkan

A do të ndodh tërheqja nga Ballkani i Hapur, Osmani e paralajmëron

fatos-rushiti

BDI-së në sfond i buzëqesh opozita

BESIMI

Nënshkruhet Kodi për Zgjedhje Korrekte dhe Demokratike

hoxha555

Shaqiri: Komandat i përgjithshëm i UÇK-së për Maqedoni ka qenë Emrush Xhemajli, jo Ali Ahmeti

664140-6zyFR0KYUH

Kurti: Serbia e ka problem faktin që ekzistojmë si popull dhe si shtet

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Nga nesër rrjedh afati i fushatës parazgjedhore për zgjedhjet parlamentare

INFO

NA NDIQ