Limani: Opozita e bashkuar në pritje të Albin Kurtit

Picture of INA
INA

10/08/2023

Fatmir Limani nga Lëvizja BESA në rrjetin social facebook ka shpërndarë një fotografi ku shihet edhe Izet Mexhiti dhe Adnan Azizi me një mbishkrim në përgatitje për ardhjen e Albin Kurtit, pëcjellë Klan M.

“PËRCAKTUESIT ! Së shpejti këthesën politike në vendin tonë (ngjajshëm Albin Kurti), do ta bëjë Fronti Opozitarë-Pro-Evropian.

Ps: fati i shqiptarve në duar të Opozitës së Bashkuar.
NëPërgatitjePritjeTëAlbinKurtit” – shkruan Fatmir Limani.

TË FUNDIT
1 orë
Xhabir Deralla merr Çmimin e Solidaritetit për Gazetarët nga Evropa Juglindore
3 orë
Pasdite në disa pjesë të Maqedonisë priten stuhi me reshje të dendura të shiut, erë të fuqishme dhe breshër
3 orë
Najçevska reagon ndaj VLEN pas promovimit të 30 milionë eurove për komunat shqiptare: Po e ndajnë vendin sipas fiseve...
4 orë
Durmishi: Mbështetje financiare prej 80 milionë denarë për ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme, për zejtarët, për vendosjen e standardeve HALLALL dhe ISO dhe projektet për zhvillimin e sipërmarrësisë
5 orë
Është nxjerr trupi i 43-vjeçarit i cili u mbyt në Liqenin e Dojranit

ME TE LEXUARA

1 ditë
BDI: I gabuar dhe i dëmshëm vendimi i Qeverisë kundër tunelit të Korridorit 8 në aksin Gostivar – Bukojq
1 ditë
Ish-ushtari i UÇK-së dërgohet në paraburgim ekstradues prej 30 ditësh
1 ditë
Shkupi shpreson te Gjykata e Strasburgut
6 orë
Takim në Ministrinë e Shëndetësisë për zgjerim të Listës pozitive me medikamente inovative
1 ditë
Djali dhe reja sulmojnë prindërit në një fshat të Tetovës
24 orë
Taravari: BDI-së i nevojiten dy gjëra, një ekip avokatësh dhe të ndryshojnë mentalitetin korruptiv
1 ditë
LSDM: Të shtëna të reja në Çair, me VMRO-në rrugët janë bërë të pasigurta për qytetarët
6 orë
Mickoski-Radev: Prioritet janë marrëdhëniet e mira fqinjësore
1 ditë
I punësuari në një bastore sportive në Tetovë e vodhi xhiron ditore, policia e arreston

LEXO MË SHUMË

Xhabir Deralla, CIVIL

Xhabir Deralla merr Çmimin e Solidaritetit për Gazetarët nga Evropa Juglindore

Stuhia Ballkan

Pasdite në disa pjesë të Maqedonisë priten stuhi me reshje të dendura të shiut, erë të fuqishme dhe breshër

najcevska

Najçevska reagon ndaj VLEN pas promovimit të 30 milionë eurove për komunat shqiptare: Po e ndajnë vendin sipas fiseve…

besar durmishi

Durmishi: Mbështetje financiare prej 80 milionë denarë për ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme, për zejtarët, për vendosjen e standardeve HALLALL dhe ISO dhe projektet për zhvillimin e sipërmarrësisë

liqeni

Është nxjerr trupi i 43-vjeçarit i cili u mbyt në Liqenin e Dojranit

Murtezani-Dreksler-Mbeshtetja-e-Gjermanise-eshte-thelbesore-per-rrugen-evropiane-te-RMV-se

Murtezani-Dreksler: Mbështetja e Gjermanisë është thelbësore për rrugën evropiane të RMV-së

lope

Nuk po ruan kush më lopë e dele në Maqedoninë e Veriut

evn-1

EVN: Është riparuar defekti me rrymën elektrike pas motit të ligë në Shkup

hristijan mickoski

Mickoski-Radev: Prioritet janë marrëdhëniet e mira fqinjësore

INFO

NA NDIQ