Linda Halimi: Më pëlqen kur një burrë ka energji të mirë, është atraktiv e të ngrehë si magnet

Picture of INA
INA

30/11/2023

Dy konkurrentet e Big Brother VIP Kosova 2, Edona James dhe Linda Halimi së fundmi patën një bisedë miqësore.

Ato u panë kanë folur me njëra-tjetrën mbi preferencat e tyre në lidhje me burrat dhe gjërat që i tërheqin më shumë tek gjinia mashkullore.

Linda u shpreh se tek një mashkull më së shumti i pëlqen energjia që ai ia transmeton.

“E di preferencën time, por kur e ka energjinë e mirë, është atraktiv dhe të ngrehë si magnet, ata më pëlqejnë shumë”, ka thënë Linda.

Ndërsa, Edona tha se ajo nuk e ka një tip të caktuar, por i pëlqejnë ata që janë më të vendosur dhe serioz.

TË FUNDIT
17 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
18 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
19 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
23 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
1 ditë
Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

ME TE LEXUARA

17 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
23 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
19 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
18 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

LEXO MË SHUMË

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

IMG_2523

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Screenshot_20240528-220016~2

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

INFO

NA NDIQ