Linda Halimi mezi njihet; ajo është transformuar dhe është në super-formë

0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi është shfaqur në super formë kohëve të fundit.

Pas ndryshimit drastik në peshën e saj, shohim se Linda është shndërruar edhe në një femër seksi dhe shumë provokuese.

Së fundi ajo është shfaqur e veshur në të zeza dhe e grimuar bukur, teksa po fotografohej nga dora e artë e fotografit të njohur Fadil Berisha.

Ndryshe, këto imazhe i kishte publikuar Linda në llogarinë e saj në “Instagram”, ku ka pranuar shumë pëlqime dhe komente. /Sovrani/