Lirohen çmimet e derivateve të naftës

ina-online
ina-online

11/03/2024

Komisioni Rregulltor për Energjetik në mbledhjen e sotme ka vendosur që pas mesnate për gjysmë denarë të lirohen çmimet e benzinave dhe dizelit.

Në bazë të vendimit të ri, çmimi i EUROSUPER BS-95 do të kushtojë 82,5 denarë për litër, ndërsa EUROSUPER BS-98 do të shiet për 84,5 denarë.

Një litër Dizel do të kushtojë 76,5 denarë, ndërsa Vaji Ekstra i Lehtë për Amvisëri do të jetë 75 denarë. /SHENJA/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

pasaporta

Dy muaj pritje për një pasaportë

shkolla shqipe zvicer

Rreth 10 milionë euro të prindërve harxhohen për uniforma, fotografi dhe ushqime

lsm-sindikata780x439-1

LSM: Është e turpshme që në shekullin e 21-të të lutemi për pagë, ditët në vijim do të radikalizojmë protestën

open-balkan

A do të ndodh tërheqja nga Ballkani i Hapur, Osmani e paralajmëron

fatos-rushiti

BDI-së në sfond i buzëqesh opozita

BESIMI

Nënshkruhet Kodi për Zgjedhje Korrekte dhe Demokratike

Screenshot_2024-04-17-17-23-19-952_com.facebook.katana-edit

Glauk Konjucva në kafe me liderët e VLEN-it, në Çarshinë e Shkupit

hoxha555

Shaqiri: Komandat i përgjithshëm i UÇK-së për Maqedoni ka qenë Emrush Xhemajli, jo Ali Ahmeti

664140-6zyFR0KYUH

Kurti: Serbia e ka problem faktin që ekzistojmë si popull dhe si shtet

INFO

NA NDIQ