Lirohen çmimet e naftës në Maqedoni

ina-online
ina-online

30/10/2023

Me vendim të Komisionit Rregullator të Energjisë, nga mesnata në Maqedoni çmimet me pakicë të benzinës EUROSUPER BS-98 dhe EURODIESEL (D-E V) ulen për 0,50 den.

Me këtë, çmimi me pakicë i EUROSUPER BS-98 do të jetë 83,50 den/litër, ndërsa çmimi me pakicë i EURODIESEL (D-E V) do të jetë 81,50 den/litër.

Çmimi i benzinës EUROSUPER 95 nuk ndryshon.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

f4369ab0-8bde-455d-8ade-31568e4496cf

Artisti Mustafa Imeri-Tafa i bashkangjitet Lëvizjes Demokratike të Izet Mexhitit

muamer

Racizmi i prindërve maqedon ndaj nxënësve shqiptarë

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Jeton Shaqiri

Shaqiri: Rasti me shkollën në Çashkë tregon se ende nuk mundemi të flasim për integrim ndëretnik në arsim

fatmir mexhiti

Mexhiti: Brenda 6 muajve do të bashkohen klinikat, nuk do të ketë 66 drejtor dhe 33 këshilla drejtues

artan grubi

Grubi: Po përparon procesi i ndërtimit të objektit të Teatrit dhe Bibliotekës së Tetovës

Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1

Janë përgatitur ndryshimet e kodit zgjedhor, Ministria e Drejtësisë jep detaje

evn-fatura

A do të shtrenjtohet rryma pas 1 janarit

david geer gir dimitar kovacevski

Kovaçevski-Geer: Plani i Rritjes së BE-së për Ballkanin Perëndimor është inkurajues për qytetarët tanë

INFO

NA NDIQ