Liverpool në kërkim të një mesfushori, Klopp hedh sytë nga Genoa

INA
INA

02/01/2024

Në janar, Liverpool do të fokusohet në afrimin e një mesfushori të ri dhe tani Jurgen Klopp po monitoron kampionatin italian për të shtuar një përfrocim të ri në skuadër.

Siç raporton “Liverpool Echo”, të kuqtë janë shumë të interesuar për Morten Frendrup, mesfushorin danez të lindur në vitin 2001, i cili ka dy sezone që vesh fanellën e Genoa.

Frendrup këtë sezon ështën jë nga pikat e forta të skuadrës së trajnerit Gilardino.

Ai ka luajtur më shumë se 1600 minuta në 18 ndeshje të Serie A dhe ka dhënë katër asistime

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xherdan shaqiri

Ky është problemi i madh, ja pse Xherdan Shaqiri po shkon në gjykatën federale

Mesi ronaldo

Rregulli i pashkruar në familjen e Ronaldos për Messin – e zbulon motra e tij

leao

“Kritikat? Futbolli është i tillë”, Leao: Ishte bukur që u riktheva te goli pas 5 muajsh

inter

Inter i pandalshëm në 2024-ën, mposht Atalanta-n dhe numëron fitoren e 11-të radhazi

futboll

Këto janë ndeshjet çerekfinale në FA Cup, dy super përballje

albion rrahmani

“Dua të shënoj 20 gola këtë sezon dhe të fitoj trofe” – Albion Rrahmani flet pas paraqitjes spektakolare ndaj UTA Arad

milan

I humbi një orë me vlerë 180 mijë euro, futbollisti i njohur përleshet me një hajdut në një klub nate

Jasir Asani

VIDEO / Jasir Asani fantastik, goditjet e tij nuk ndalen as në stërvitje

Liga e Evropes Europa League

Katër ndeshje të tjera emocionuese në “FA Kupën” e Anglisë

INFO

NA NDIQ