Liverpooli gjen zëvendësuesin e Manes, ja emri surprizë!

0

Liverpooli po mendon për pasardhësin e Sadio Manes në “Anfield”.

Kampionët e Anglisë kanë si objektiv transferimin e talentit të Anderlechtit, Jeremy Doku. Sipas Het Belang van Limburg, Të Kuqtë janë shumë të interesuar për 18-vjeçarin.

Anderlecht kërkon 29 milionë euro për lojtarin dhe Liverpool duket se është gati të bëjë një ofertë.