Liverpooli i bindur për mundësinë e transferimit të Mbappes

ina-online
ina-online

04/11/2023

Klubi anglez, Liverpooli thuhet se është optimist se mund të përfundojë një marrëveshje për transferimin e Kylian Mbappe si lojtar i lirë.

Gjigantët e Ligës Premier janë një nga disa klube që shikojnë sulmuesin francez si një nënshkrim të ëndrrave gjatë verës.

Mbappe do t’i skadojë kontrata me Paris Saint-Germain kur të përfundojë ky sezon dhe Reds po eksplorojnë mundësinë.

Sipas gazetës L’Equipe, Mbappe është i hapur për të gjitha mundësitë, duke përfshirë një rinovim me PSG-në.

Ai nuk e ka vendosur ende, ndryshe nga raportet e tjera që thuhej se është afër Real Madridit.

Klubi saudit, Al-Hilal bëri një ofertë rekord botëror prej 300 milionë eurosh në verë, por Mbappe e refuzoi këtë lëvizje.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kombetarja

Sfidat e Shqipërisë në EURO 2024: Një sfidë pasdite dhe dy në mbrëmje

spalleti

Spalletti me fjalë të mëdha për Shqipërinë: Po luajnë futboll të bukur, janë kundërshtar të vështirë

levandovski-lewandowski-barca-1

Lewandowski: Ne duam të fitojmë çdo ndeshje

Pep Guardiola

Guardiola paralajmëron tifozët e Man Cityt

Jasir Asani

Jasir Asani nuk trembet, komenton grupin e vështirë (foto)

Duka

Duka optimist: Ne kualifikohemi

Luis de la Fuente

Selektori i Spanjës: Të gjithë flasin për Italinë dhe Kroacinë, por mos harroni Shqipërinë

maskota euro 2024

Kalendari i plotë i Euro 2024-ës, datat dhe stadiumet e ndeshjeve

zlatko dalic

Selektori i Kroacisë befason me deklaratë për Shqipërinë

INFO

NA NDIQ