Luizi-Kiara apo Donald-Bora? Ky është çifti më i pëlqyer i publikut

INA
INA

7 Qershor, 2023

Luizi dhe Kiara padyshim janë çifti i preferuar i publikut qysh kur nisën lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVA”.
Dyshja u panë së fundi në dasmën e Elgitit dhe Kleas.

Por edhe një çift tjetër pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga publiku.

Bëhet fjalë për Borën dhe Donaldin.

Dy moderatoret, Kiara dhe Bora, kanë hedhur foto me partnerët e tyre në Instagram.

Garë e ngushtë po zhvillohet mes tyre sa i përket pëlqimeve në postimet e tyre.

Teksa Kiara ishte duke kryesuar, Bora tashmë e ka primatin për postimin më të pëlqyer.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ