Lloga: Ende ka funskionarë antarë të dy partive opozitare

INA
INA

12 Korrik, 2023

Ministri i drejtësis Krenar Lloga, në një intervistë televizive, potencoj edhe rastet e antarve të partive opozitare të cilët ende udhëheqin në pozita qeveritare,të cilët ende nuk kanë dhënë dorheqje,ndërsa ASH kur ka braktisur qeverinë të gjithë funksionarët kanë lëshuar postet menjëherë.

Lloga : Kur ASH braktisi Qeverinë, të gjithë funksionarët të buzëqeshur lëshuan postet, ndërsa sot funksionarët e dy partive shqiptare në opozitë ende qëndrojnë në poste. Top24.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

spartak

Ngjela: Të mbyllen me ligj televizionet që ftojnë antishqiptarë në studio!

vmro-mickoski

Kuzeska: Mickoski është kopje e Gruevskit

gjykata-kushtetuese

Gjykata Kushtetuese nuk vlerëson kushtetutshmërinë e Marrëveshjes së Prespës

Gruevski Mickovski

Gruevski i kërkon anëtarësisë të mos i besojnë Mickoskit

kurti me sanxhak dhe lugine

Kurti priti një delegacion të përfaqësuesve politikë të boshnjakëve dhe të shqiptarëve në Serbi

haradinaj-kurti

Haradinaj me akuza të reja: Kurti është shoqëruar me vajzën e ministrit të Millosheviqit

Fatmir Mexhiti

Mexhiti në OKB: Përgjigjja kolektive në kohë pandemie ndërton sistem shëndetësor rezistent

taulant balla

Ligji për shtetësinë, Balla: Qytetarët e Kosovës dhe të Maqedonisë së Veriut të mos testohen

driton iseni

Iseni: A duhet me ndrru emrin Goran për një avancim se me Driton s’pe do

INFO

NA NDIQ