Locatelli rinovon kontratën me Juventusin, një ‘ëndërr’ që do të vazhdojë deri në 2028! (FOTO)

ina-online
ina-online

09/11/2023

Juventus njoftoi në rrjetet sociale rinovimin e kontratës së lojtarit Manuel Locatelli deri në vitin 2028. Mesfushori italian është një nga lojtarët e rendësishëm të “Zonjës së Vjetër”.

“Manuel Locatelli nënshkruan një të ardhme bardhezi. Është zyrtare rinovimi me Juventusin deri në vitin 2028. Gjithmonë tifoz i Juventusit, Loca përmbushi ëndrrën e tij për të veshur fanelën tonë në vitin 2021, duke e shndërruar golin në një pikënisje të re, me mentalitetin e dikujt që nuk është i kënaqur.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

hqim memedi

Ndërron jetë në moshën 70-vjeçare legjenda e futbollit tetovar Haqim Memedi

mirlind daku

Gol dhe fitore, Mirlind Daku merr vlerësimin e merituar

mourinho

Tifozët e Romës të dashuruar me Mourinhon: “Romanist për jetën”…

Jurgen Klopp

Jurgen Klopp tregon se si ndryshoi gjithë sistemin për ta përmbysur Crystal Palacen

Haaland

Guardiola befason për Haalandin

CHelsea

Endrick ishte afër transferimit tek Chelsea

kumulla

Rikthimi i Kumbullës në fushë, Mourinho jep detajet dhe datën

Shohei-Ohtani-1130x635

Në bejsboll nënshkruhet kontrata më e madhe në histori të sportit, Shohei Ohtani tejkalon yje si Leo Messi e LeBron James

aziz-salihu

Legjenda e boksit Aziz Salihu i lënë në harresë/ Askujt nuk i intereson a jam gjallë, për meritat që ja kam dhënë këtij shteti meritoj një kulm mbi kokë

INFO

NA NDIQ