Lojë e shëmtuar në “BBVA”: Erjola përgatit hallvën “e vdekjes” për çiftin Ilnisa-Meriton (VIDEO)

INA
INA

01/03/2024

Një lojë aspak e zakontë po ndodh brenda shtëpisë së “BBVA 2”.

Erjola po luan një lojë tejet të ashpër e që nuk duket të jetë edhe aq e mirë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka shfaqur një sjellje të pazakontë duke përgatitur hallvë për çiftin Ilnisa dhe Meriton, të cilën ajo i ka quajtur “të vdekur”.

Ky akt i ndodhur në shtëpinë e Big Brother ka shpërthyer një furtunë komente dhe emocionesh midis pjesëmarrësve dhe ka bërë që shtëpia të jetë në qendër të vëmendjes së mediave dhe shikuesve.

Erjola, e cila është një nga të nominuarat për eliminim këtë javë, ka zgjedhur të shprehë indiferencën dhe kritikën e saj ndaj çiftit Ilnisa-Meriton duke përgatitur hallvë, një ëmbëlsirë tradicionale shqiptare e rezervuar zakonisht për momente të rëndësishme dhe ceremonitë mortore.

Reagimi i Meritonit ka qenë i ashpër, duke shprehur zhgënjimin dhe ofendimin ndaj këtij veprimi të Erjolës./Lajmi.net/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ