Lojtarët argjentinas do të largohen nga Juventusi

INA
INA

25 Maj, 2023

Nuk do të ketë ndryshime të planeve sa i përket të ardhmes së Anhel Di Maria dhe Leandro Paredes, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Të dy futbollistët do të largohen nga Juventusi në përfundim të sezonit. Paredes do të kthehet tek Paris Sen Zhermeni, ndërsa Di Maria do të jetë lojtar i lirë dhe në kërkim të një klubi të ri.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xhaka-zvicra

Çfarë thotë selektori i Zvicrës për Granit Xhakën?

manchester chelsea

Manchester United zyrtarizon marrëveshjen e re me mbrojtësin e krahut

messi

Messi i jep 10 ditë kohë Barcelonës

sylvinho

“Euro 2024”/ Ja kuqezinjtë e përzgjedhur nga trajneri Sylvinho për sfidat e qershorit

busquets-buskec

ZYRTARE/ Kapiteni Sergio Busquets i jep lamtumirën Barcelonës…

franca-fitore-

Franca publikon listën e lojtarëve të ftuar për ”EURO 2024”

bayern1

Ylli i madh këmbëngulë për largim nga Bayerni

Shaqiri xhaka

Lista e Zvicrës, ftohen tre emrat e njohur shqiptarë (LISTA)

novak

Ministrja franceze godet fuqishëm Gjokoviqin për Kosovën: Mos e përsërit më

INFO

NA NDIQ