Loredana dhe Don Xhoni bashkojnë forcat, po sjellin bashkëpunim

Dyshja e njohur në mënyre indirekte kanë paralajmëruar një bashkëpunim.

Don Xhoni dhe Loredana Zefi siç duket do e lansojnë një këngë.

Reperi ndau në storien e tij një postim të reperes e cila shihet duke dëgjuar një nga këngët e tij ku ka shkruar se diçka po vjen.

“Diçka e çmendur po vjen”, shkruan ai në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, Loredana dhe Don Xhoni kanë një raport shumë të mirë me njëri-tjetrin dhe një bashkëpunim do ishte më se i mirëpritur.