Loredana dhe i dashuri i saj Karim Adeyemi ‘cak’ i mediave zvicerane

ina-online
ina-online

22/02/2024

Loredana dhe i dashuri i saj Karim Adeyemi, janë diskutuar shumë për pjesëmarrjen e futbollistit në diskotekën shqiptare Rinora4, në Zvicër.

Sipas gazetares, mediat zvicerane janë duke u marr më këngëtaren shqiptare dhe të dashurin e saj Karimin, shkruan lajmi.net.

Karimi bashkë më Loredanën janë parë në diskotekën shqiptare Rinora4 në një koncert të Noizyit.

Por, sa ju lejohet futbollistëve të frekuentojnë jetën e natës, në një vend ku konsumohen pijet alkoolike.

Menaxheri i diskotekës shqiptare Rinora4 ka thënë që Karimi ka pirë vetëm ujë dhe nuk është i vetmi futbollist ai që ka ardhur në diskotekë.

Për më shumë ndiqeni videon në vazhdim.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Screenshot_2024-04-12-21-15-00-539_com.facebook.katana-edit

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

egla-lidi-750x422-1

Në mëdyshje mes dy emrave/ Kush do eliminohet sipas Eglës dhe Lidit?

dua lipa

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia plot mistere e italianit që mendonte se fliste me Dua Lipën (FOTO)

Sara gjordeni bbvip

Sara i kundërpërgjigjet ndjekësit që e quan të ‘pa denjë’ për Bardhin

BORA zemani donald

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

INFO

NA NDIQ