Loredana Zefi flet për raportin me Noizyn, tregon se si u njohën

Ata kanë bashkuar forcat për herë të parë me një këngë të quajtur “Heart attack” në muajin qershor.

Dhe që nga ajo kohë, Loredana Zefi dhe Noizy kanë qenë dy nga emrat më të komentuar në showbizin shqiptar.

Kjo pasi u aludua se mund të kishte diçka më shumë mes tyre, ndonëse biondja në një intervistë për Prive nuk e ka thënë një gjë të tillë.

Ajo tha se me Rigels Rajkun (emri i vërtetë i Noizyt) është njohur përmes aktorit Blerim Destani.